Dnia 12.12.2015 r. na hali Publicznego Gimnazjum nr 2 w Lubaczowie odbył się Mikołajkowy Turniej Karate Tradycyjnego Fudokan dla dzieci w wieku 5 – 13 lat, którego organizatorem była nasza Akademia.

W turnieju wzięło udział ponad 260 zawodników z następujących klubów: Zamojski Klub Karate Tradycyjnego, Tomaszowski Klub Karate Tradycyjnego, Akademia Sztuk Walki Zamość, Uczniowski Klub Karate Tradycyjnego w Janowie Lubelskim z sekcją w Janowie Lubelskim, Biłgoraju, Tereszpolu i Frampolu oraz gospodarze zawodów – Lubaczowska Akademia Sztuk Walki z sekcją w Lubaczowie i Oleszycach.

Zawodnicy startowali w konkurencjach: kihon, kata i kumite z podziałem na wiek oraz stopień zaawansowania. Zawody rozgrywane były na trzech matach (planszach). Zawodnicy Lubaczowskiej Akademii Sztuk Walki zdobyli 34 medale, zajmując drugie miejsce pod względem medalowym wśród klubów startujących w turnieju.

Przez cały czas trwania zawodów Święty Mikołaj towarzyszył zawodnikom, rozdając po zakończonej konkurencji każdemu dziecku paczuszkę ze słodyczami i dyplomy.

Wyniki zawodników Lubaczowskiej Akademii Sztuk Walki:

GRUPA I . 6 – 7 LAT (UR.2009 – 2008)

Dorian Procajło – III miejsce KATA (8 – 7 kyu)

GRUPA II. 8 – 9 LAT (UR. 2007 – 2006)

Mieszko Kudyba – I miejsce KATA, III miejsce KUMITE (8 – 7 kyu)

Jakub Margraf – II miejsce KATA (8 – 7 kyu)

Remigiusz Pawełko – III miejsce KATA (8 – 7 kyu)

Miłosz Czereba – III miejsce KATA (8 – 7 kyu)

Jakub Maciąg – I miejsce KUMITE (8 – 7 kyu)

Rafał Paryniak – III miejsce KUMITE (8 – 7 kyu)

Patrycja Ługowska – III miejsce KATA (8 – 7 kyu)

Maja Stupak – III miejsce KUMITE (8 – 7 kyu)

GRUPA III. 10 – 11 LAT (UR. 2005 – 2004)

Maciej Bierczyński – II miejsce KATA, I miejsce KUMITE (8 – 7 kyu)

Gabriel Oleksowicz – II miejsce KATA, III miejsce KUMITE (6 kyu i starsze stopnie)

Kacper Paryniak – III miejsce KATA, II miejsce KUMITE (6 kyu i starsze stopnie)

Ksawery Bednarz – III miejsce KATA, I miejsce KUMITE (6 kyu i starsze stopnie)

Paulina Damm – III miejsce KUMITE (6 kyu i starsze stopnie)

GRUPA IV. 12 – 13 LAT (UR. 2003 – 2002)

Jarosław Marczak – III miejsce KIHON (9 kyu)

Łukasz Czyrak – III miejsce KIHON (9 kyu)

Łukasz Mamczura – I miejsce KATA, I miejsce KUMITE (8 – 7 kyu)

Izabela Bierczyńska – I miejsce KATA, I miejsce KUMITE (8 – 7 kyu)

Ewelina Gach – II miejsce KATA, II miejsce KUMITE (8 – 7 kyu)

Kornelia Prapagic – III miejsce KATA, III miejsce KUMITE (8 – 7 kyu)

Patryk Mazurek – II miejsce KUMITE (6 kyu i starsze stopnie)

Joanna Serkis – II miejsce KATA, I miejsce KUMITE (6 kyu i starsze stopnie)

Agnieszka Damm – III miejsce KATA, II miejsce KUMITE (6 kyu i starsze stopnie)

Zawody były współfinansowane przez Powiat Lubaczowski oraz Gminę Miejską Lubaczów.

ZDJĘCIA